O nás 2019-01-02T13:26:13+00:00

o nás

Naší předností je neustálé zkvalitňování a vylepšování námi nabízených služeb, stejně tak jako sledování trendů v dané oblasti. Důkazem je stále vzrůstající počet našich spokojených zákazníků jak v České Republice, tak v zahraničí.

V současné době má naše společnost své zákazníky na Slovensku, Německu, Itálii, Polsku, Slovinsku, Bulharsku, nebo Maďarsku. V rámci jednotlivých projektů zajišťujeme také dlouhodobou “Partnerskou podporu”, ale i na příklad zřizování bezpečnostních skladů.

Základní dokumenty společnosti můžete najít ZDE a ZDE.

Našim standardem je ucelená podpora pro naše zákazníky.

Spolupráce od prvopočátků jednotlivých projektů vede k návrhům použití nejvhodnějších materiálů a produktů pro danou operaci, nebo technologii.

Naše zkušenosti

  • Dlouholetá praxe jak v leteckém tak hlavně automobilovém průmyslu na pozicích Designer, vedoucí prototypové dílny, vedoucího sériového vývoje, vedoucí konstrukce a vývoje. Pro interiérové i exteriérové díly vyráběné z plastů, kompozitů, hliníku i kovu.
  • Práce na projektech jako L159 ALCA, nový bezpilotní prostředek UAV pro AČR, VW GOLF, BUGGATTI VEYRON, BENTLEY CONTINENTAL , MERCEDES BENZ S Classe, TOYOTA AYGO a mnoho dalších.

Ing. Milan Růžička
Managing Director